Kdo jsme

Příběh o zázračné metodě

Víte, že existuje zázračná metoda k naučení se jakéhokoli cizího jazyka?

Tato metoda je na celém světě jen jedna.

Chcete ji poznat?

Ta zázračná metoda se nazývá Vaše motivace. Pojďte ji s námi objevovat a pracovat s ní. Zjistíte, že jejím prostřednictvím dokážete cokoli, tedy i naučit se cizí jazyk. Nevěříte? Vydejte se na cestu vzdělávání s námi a výsledky sami uvidíte.

Naše práce a Vy

K Andrejce jsem začala chodit z důvodu přípravy k absolutoriu z anglického jazyka. Byla jsem více než spokojená s jejím přístupem. Je velice trpělivá, vše řádně a opakovaně vysvětlí. Má velice přátelský a lidský přístup. Na hodiny jsem se těšila, byly vždy kreativní a pro mě přínosné. Byla jsem opravdu velice spokojená a doporučuji na 100 %. 

Katka D. (32); na rodičovské dovolené

Specifikace cesty vzdělávání: příprava na závěrečnou zkoušku z anglického jazyka na Vyšší odborné škole


Loňský školní rok jsem věnovala přípravě k anglické zkoušce FCE. Docházela jsem každé středeční ráno k usměvavé kudrnaté slečně, která se vždy snažila mi předat maximum. I mimo naše hodiny mi pomáhala s rozvojem pomocí e-mailů a on-line cvičení. Když řeknu, ze jsem byla s výukou angličtiny nadmíru spokojena, tak určitě nepřeháním, jelikož jsem zkoušku napoprvé úspěšně složila. 

Nathalie (18); studentka

Specifikace cesty vzdělávání: příprava na zkoušku FCE (Cambridge English: First; B2 First)

O nás

Jazyková akademie La Valenta vznikla v roce 2016. Cílem projektu bylo učit studenty tak, aby byly vidět výsledky jejich úsilí. Může se zdát, že hlavní motivací pro studenty jsou dobré známky nebo úspěch u zkoušky. Práce na těchto "výsledcích" je však pouze vedlejším produktem našeho snažení. Tím hlavním výsledkem úsilí by měla být pro každého studenta jistota. Jistota toho, že kvalita jeho mluveného i písemného projevu je co nejvyšší, ať se jedná o mateřskou řeč nebo o řeč cizí.

Takový je i cíl Jazykové akademie La Valenta.

Andrea Valenta, Ph.D.

Jazykům i výuce se věnuji již několik let.  Připravuji studenty všech úrovní a všech věkových kategorií k přijímacím zkouškám, pomáhám jim s přípravou na certifikáty z cizích jazyků a věnuji se zlepšování jejich písemného a mluveného projevu pro osobní, studijní či pracovní účely. 

Výuku vždy přizpůsobuji studentům podle jejich aktuálních potřeb. Součástí výuky bývá i nácvik technik koncentrace. Jde o nácvik správného dýchání, zklidnění a soustředění se na prováděnou činnost. Techniky pro lepší schopnost soustředění se nabízím také v samostatném kurzu. Pojďme se spolu učit způsobem, který má smysl!