Kdo jsme

Pomáháme Vám pracovat a zlepšovat se

Představte si, že se dokážete úspěšně připravit na jazykový certifikát, na zahraniční pracovní cestě vyřídíte vše potřebné, Vaše dítě začne nosit domů dobré známky z češtiny a navíc ho začne bavit angličtina. Kde se stala změna k lepšímu? Zřejmě jste zvolili pro sebe a pro své blízké vhodný jazykový kurz a nejspíš také dlouhodobě pracujete se svou vlastní motivací.

Samotná motivace je nezbytným předpokladem úspěchu. Pro osvojení si cizího jazyka jsou však důležité také emoce. Prostřednictvím emocí objevujeme svět a pamatujeme si, co nás bavilo, proto jsou rovněž vhodnou učební pomůckou.

Jazyková akademie La Valenta se zaměřuje na Vaše specifické vzdělávací potřeby, pracuje s Vaší motivací a při výuce využívá práci s pozitivními emocemi. Díky tomu zanedlouho zjistíte, že cizí jazyk se stal součástí Vašeho každodenního života. Dokážete v něm přemýšlet, tvořit a prezentovat své myšlenky před ostatními.

Ing. Andrea Valenta, Ph.D., MBA, MAE

Výuce jazyků a komunikačních dovedností se věnuji již několik let. Připravuji klienty všech věkových kategorií a různých jazykových úrovní k přijímacím zkouškám, pomáhám jim s přípravou na certifikáty z cizích jazyků a věnuji se zlepšování jejich písemného a mluveného projevu pro osobní, studijní i pracovní účely. Výuku vždy přizpůsobuji klientům podle jejich aktuálních potřeb. 

Pojďme se spolu učit způsobem, který má smysl!