Kdo jsme

Příběh o zázračné metodě

Víte, že existuje zázračná metoda k naučení se jakéhokoli cizího jazyka?

Tato metoda je na celém světě jen jedna.

Chcete ji poznat?

Ta zázračná metoda se nazývá Vaše motivace. Pojďte ji s námi objevovat a pracovat s ní. Zjistíte, že jejím prostřednictvím dokážete cokoli, tedy i naučit se cizí jazyk. Nevěříte? Vydejte se na cestu vzdělávání s námi a výsledky sami uvidíte.

O nás

Jazyková akademie La Valenta vznikla v roce 2016. Cílem projektu bylo učit studenty tak, aby byly vidět výsledky jejich úsilí. Může se zdát, že hlavním cílem pro studenty jsou dobré známky nebo úspěch u zkoušky. Ty jsou však pouze vedlejším produktem našeho snažení. Hlavním výsledkem úsilí by měla být pro každého studenta jistota. Jistota toho, že kvalita jeho mluveného i písemného projevu je co nejvyšší, ať se jedná o mateřskou řeč nebo o řeč cizí.

Takový je i cíl Jazykové akademie La Valenta.

Andrea Valenta, Ph.D.

Jazykům i výuce se věnuji již několik let.  Připravuji studenty všech úrovní a všech věkových kategorií k přijímacím zkouškám, pomáhám jim s přípravou na certifikáty z cizích jazyků a věnuji se zlepšování jejich písemného a mluveného projevu pro osobní, studijní či pracovní účely. 

Výuku vždy přizpůsobuji studentům podle jejich aktuálních potřeb. Součástí výuky bývá i nácvik technik koncentrace. Jde o nácvik správného dýchání, zklidnění a soustředění se na prováděnou činnost. Techniky pro lepší schopnost soustředění se nabízím také v samostatném kurzu. 

Pro úspěch na přijímacím pohovoru lze rovněž leccos udělat. Kdo bývá připraven, nebývá překvapen. V novém kurzu nabízím specializovanou přípravu na pracovní pohovor, která zvýší Vaši šanci na úspěch. 

Pojďme se spolu učit způsobem, který má smysl!